Slideshare Dosya İndirme

Slideshare.net sitesini bilmeyen yoktur sanıyorum. Herhangi bir konu ile ilgili hazırladığınız sunumları içinde barındırarak insanların sunumlarını paylaşmalarını sağlayan bir platformdur. Bir konuda bir sunum hazırladınız ve bunu insanlarla paylaşmak istiyorsunuz bunu buraya yüklüyorsunuz. İnsanlar internette sizin konunuzla ilgili arama yaptıkları zaman sunumunuzu görüp faydalanabiliyor. Hatta bunları download edebiliyorlar.

Ancak bazı sunumların indirilmesi yayıncısı tarafından bloklanmış olabilmektedir.  İşte bu yazıyı yazma amacım bu. Yayıncısı tarafından bloklanmış bir sunumu bilgisayarınıza indirebileceğiniz müjdesini vermektir. Aslında bunu kendiniz her slaydı powerpoint programında geliştirici bölmesinden kendiniz tek tek oluşturarak yapabilirsiniz. Ama bu çok uzun ve zahmetli. Bu yüzden kısayolu söyleyeceğim: “SlideGrubber” sitesi

Yukarıdaki kırmızı kutu içerisine beğendiğiniz sunumun url’sini kopyalayıp grub yapın. Bilgisayarınıza pdf olarak indirmiş olacaksınız. Kolay gelsin.

Yasin NAR

 

Posted in Bilişim and tagged , , , , .

2 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir