Slideshare Dosya İndirme |

Slideshare Dosya İndirme

Slideshare Dosya İndirme

by Admin Haziran 05, 2017

Slideshare.net sitesini bilmeyen yoktur sanıyorum. Herhangi bir konu ile ilgili hazırladığınız sunumları içinde barındırarak insanların sunumlarını paylaşmalarını sağlayan bir platformdur. Bir konuda bir sunum hazırladınız ve bunu insanlarla paylaşmak istiyorsunuz bunu buraya yüklüyorsunuz. İnsanlar internette sizin konunuzla ilgili arama yaptıkları zaman sunumunuzu görüp faydalanabiliyor. Hatta bunları download edebiliyorlar.

Ancak bazı sunumların indirilmesi yayıncısı tarafından bloklanmış olabilmektedir.  İşte bu yazıyı yazma amacım bu. Yayıncısı tarafından bloklanmış bir sunumu bilgisayarınıza indirebileceğiniz müjdesini vermektir. Aslında bunu kendiniz her slaydı powerpoint programında geliştirici bölmesinden kendiniz tek tek oluşturarak yapabilirsiniz. Ama bu çok uzun ve zahmetli. Bu yüzden kısayolu söyleyeceğim: “SlideGrubber” sitesi

Yukarıdaki kırmızı kutu içerisine beğendiğiniz sunumun url’sini kopyalayıp grub yapın. Bilgisayarınıza pdf olarak indirmiş olacaksınız. Kolay gelsin.

Yasin NAR

 

Sosyal Medyada Paylaş

E-Posta Bülteni

Sitede çıkan son yazılardan haberdar olmak için e-mail adresinizi bırakın!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * ile işaretli alanlar zorunludur

  • tolga

    Teşekkürler Yasin, indirdim 🙂

    Cevapla
  • Kosedag

    Çok işime yaradı gerçekten teşkkür ederim.işiniz rats gitsin

    Cevapla